Aktivuj si

VERNOSTNÚ KARTU SKUTOČNÉHO GURMÁNA

  Prečo čakať?

  ZAČAŤ MÔŽEŠ Už DNES

  1.

  JE TO ÚPLNÁ BRNKAČKA

  Na to, aby si sa mohol stať členom rodiny Restart Burger, zbierať Body a vychutnávať si tak skvelé odmeny, je potrebné si v reštarácii vyžiadať vernostnú karu.

  Keď už máš kartu pri sebe, registrácia je jednoduchá, rýchla a zaberie ti menej ako minútu času. Stačí vyplniť a odoslať kratučký formulár.

  2.

  ZBIERAJ BODY

  Maj svoju Vernostnú kartu vždy po ruke! Zakaždým, keď nás navštíviš a zakúpiš čo i len kávu, nezabudni obsluhe ukázať QR kód zo zadnej strany karty, aby sme mohli pripočítať Body na tvoju Vernostnú Kartu.

  Ak len predsa nerád nosíš kartičky pri sebe, pre pohodlnejši prístup k QR kódu ti odporúčame si ho uložiť v niektorej z elektronických peňaženiek.

  3.

  VYCHUTNAJ SI ODMENY

  Hurááá.  Nazbieral si prvé body?
  Poďme si ich náležite užiť!  Tvoj obľúbený burger, krídieľka alebo kávu môžeš kedykoľvek vymeniť za nazbierané body.

  Pre naších najvernejších členov rodiny Restart Burger, okrem skvelých výhod a zábavy pridáme aj priamu 10% zľavu na účet.

  Presvedč sa aj ty,

  ŽE ZBIERAŤ BODY JE JEDNODUCHÉ

  MÁŠ OTÁZKY?

  Chceme pomôcť akýmkoľvek spôsobom. Môžeš sa obrátiť kedykoľvek na čašníka alebo sa pozrieť na najčastejšie kladené otázky.

  AKÉ SÚ MOJE VÝHODY AKO ČLENA RESTART BURGER

  Ako člen Family Restart Burger získavaš bezplatne po registrácii Vernostnú kartu, na ktorú máš možnosť pri každom nákupe v našich prevádzkach zbierať body a následne ich premieňať na “šťavnaté” odmeny. Za každé 1 euro získavaš 1 bod. A to nieje všetko! Body môžeš získavať ešte rýchlejšie, počas dní s Happy Hours alebo zapojením sa do akcií a získať tak Bonusové Body.
  V našej rodine sa nemáme tajnosti. Ako prvý sa dozvieš o novinkách zľavách či akciách v reštauráciach. Pre najvernejších aktivujeme priamu zľavu na účet až 10%. To je iba zlomok toho čo prináša členstvo.

  KOĽKO STOJÍ ČLENSTVO?

  Členstvo vo Family Restart Burger je úplne zadarmo. Stačí ak na niektorej z naších pobočiek požiadaš o Vernstnú kartu, ktorú si následne aktivuješ na stránke www.family.restartburger.com. Od toho momentu si pripravený začať využívať výhody člena.

  AKO MOŽEM ZAREGISTROVAŤ KARTU?

  Registrácia je veľmi jednoduchá a vyžaduje si iba pár klikov na našej web stránke www.family.restartburger.com

  Do aktivačného formulára na naších stránkach je potrebné vyplniť všetky políčka ako: číslo karty,  meno a priezvisko,  e-mail  a  mobilné telefónne číslo. Pri vyplnovaní dbaj na správnosť vyplnených údajov. V budúcnosti sa môžu hodiť napr. pri obnove stratenej karty. 

  Ak už máš všetky potrebné políčka vyplnené a skontrolované, posledným krokom zostáva súhlasiť s obchodnými podmienkami a odoslať nám vyplnený formulár stlačením tlačítka ZAREGISTROVAŤ KARTU. Po odoslaní formulára budú do 72hod. odoslané údaje spárované s tvojou novou vernostnou kartou.  O úspešnej registrácii ťa informujeme zaslaním správy na tvoj e-mail.

  AKO POUŽÍVAŤ VERNOSTNÚ KARTU?

  Vernostná karta slúži na evidenciu nákupov v reštauráciách Restart Burger a preto je potrebné ju predložiť pri každom nákupe pri platení účtu obsluhujúcemu personálu. Po každom nákupe sú na ňu pripočítané body. Bez predloženia vernostnej karty nie je možné načítať body. 

  Vernostnú kartu môže používať iba osoba, na ktorú je karta evidovaná. Na osobu môže byt vydaná iba jedna Vernostná karta. Vernostná karta je neprevoditeľná na inú osobu.

  Každý držiteľ Vernostnej karty sa zaväzuje poskytnúť prevádzkovateľovi vernostného programu súčinnosť v prípade podozrenia na neoprávnené použitie, a to najmä hodnoverne preukázať svoju totožnosť v rozsahu meno a priezvisko, predložením dokladu totožnosti (napríklad občiansky preukaz, vodičský preukaz) príslušnému zamestnancovi prevádzky za účelom overenia identity držiteľa Vernostnej karty. Ak sa po preukázaní totožnosti zistí, že zákazník nie je držiteľom Vernostnej karty, personál prevádzky je oprávnený odmietnuť prijať danú vernostnú kartu. V prípade, že sa daný držiteľ Vernostnej karty dokladom totožnosti odmietne preukázať, personál prevádzky je oprávnený odmietnuť akceptovať predmetnú Vernostnú kartu.

  Vernostnú kartu je možné uplatniť iba na súkromné účely, kde max. počet osôb nepresahuje 15 osôb. Pri vyššom počťe osôb je potrebné kontaktovať manažéra prevádzky.

  Vernostnú kartu nie je možne použiť (načítanie bodov, platba bodmi, uplatnenie zľavy) pri platbe na faktúru (kompletnej, zálohovej, čiastkovej či pri platbe zvyšku účtu v hotovosti).

  Ako zbierať body?

  Aby si mohol začať zbierať body, musíš pri platení predložit zaregistrovanú Vernostnú kartu. Po zaplatení účtu sa ti body automaticky pripočítajú na Vernostnú kartu. Za každé jedno euro na účte získavaš jeden bod. To neplatí pri Happy Hour alebo Bonusových bodov, kedy môže byť bodov za jedno euro viac.

  O stave bodov na Vernostnej karte sa môžeš kedykoľvek informovať u obsluhujúceho personálu alebo si ich môžeš pohodlne skontrolvať na účte v päte dokladu.

  AKO UPLATNIŤ NAZBIERANÉ BODY NA KARTE?

  Nazbierané body si môžeš uplatňovať jednorázovo alebo priebežne formu zľavy z účtu. Stačí, ak pri platení predložíš aktivovanú Vernostnú kartu a pohodlne tak zaplatíš bodmi na tvojej karte.

  EXPIRÁCIA BODOV NA KARTE

  V rámci vernostného programu Family Restart Burger získané body expirujú pri nečinnosti Vernostnej karty minimálne 365 dní od posledného pohybu bodov.
  Ak bol tvoj účet z akéhokoľvek dôvodu uzatvorený, platnosť tvojich Bodov uplynie za šesť (6) mesiacov od kalendárneho mesiaca, v ktorom bol tvoj účet uzavretý.

  MÔŽE MI ZANIKNÚŤ ČLENSTVO?

  Restart Burger ako prevádzkovateľ vernostného programu si vyhradzuje právo  zrušiť tvoje členstvo a to aj bez predošlého upozornenia ak:

  - tvoja Vernostná karta nebola použitá dlhšie ako 365 dní od posledného pohybu bodov
  - vedome si uviedol nesprávne údaje pri aktivácii (registrácií) Vernostnej karty
  - zneužil si mechanizmus výhod, zliav a odmien, ktoré vernostný program poskytuje
  - konal si v rozpore so všeobecnými obchodnými podmienkami

  AKO MOŽEM ZRUŠIŤ ČLENSTVO?

  Svoje členstvo vo vernostnom programe Family Restart Burger môžete kedykoľvek zrušiť, a to najlepšie zaslaním e-mailu na adresu office@restartburger.com